Ohrožování výchovy dítěte

Iva byla normální 14ti-letá holka. Alespoň do doby než potkala pana Pepu. Jednou když stála u výlohy, a prohlížela si triko, které se jí moc líbílo, tak k ní přistoupil sympatický pán, a začal si s ní povídat. Po chvíli se mu Iva svěřila, že se jí líbí to triko, a Pepa jí nabídl, že jí to koupí, když s ním zajde na kofolu. Iva ze začátku váhala, ale nakonec souhlasila. Šli na kofolu, a Iva zjistila, že je Pepa docela fajn. Dokonce s ní nejednal jako s dítětem, narozdíl od všech ostatních. Když dopili, Pepa dal Ivě své číslo, s tím ať se mu někdy ozve když bude chtít zase nějaké triko.

Nějakou dobu to Iva neřešila, ale časem se Pepovi ozvala, a začali se stýkat. Pepa se s ní bavil stále víc, a časem začali chodit k Pepovi domů. Iva byla nadšená, protože měla spousty nových věcí, a Pepa byl fajn, dokonce jí občas nalil skleničku. A Iva se cítila jako dospělá. Potom ovšem začal být Pepa přítulnější. Iva chvíli nevěděla co má dělat, ale pak si řekla, že je to docela příjemné, tak proč ne? Jednou když byla Iva trochu opilá, tak jí Pepa začal osahávat. Iva se nebránila, protože nevěděla jak a tak to šlo dále, až Pepa překročil tu jistou hranici a vyspal se s ní. Poprvé to bolelo, ale Pepa Ivě koupil mobil, takže se s tím netrápila. Začali spolu spát častěji, a Iva zjistila že to je docela fajn. Ovšem ve 14ti neměla zkušenosti s ochranou. Pepa řekl, že si dá pozor, takže byla v klidu. Po čase Iva začala mít divný pocit v rozkroku, který se neustále zhoršoval. Nevěděla co má dělat, tak se svěřila kamarádce. Ta měla naštěstí rozum, a hned to řekla Ivině matce. Ta okamžitě vzala Ivu na gynekologii, a tam se zjistilo, že už není panna, a že se nakazila pohlavní chorobou. Naštěstí se nejednalo o žádnou neléčitelnou nemoc, takže se Iva začala léčit, a pana Pepu stíhali za zneužití mladistvé, ohrožování výchovy mládeže, a podávání alkoholu mladistvým osobám.

Pan Pepa je dneska ve vězení, ale Ivě už to nepomůže. Iva totiž má úplně pomýlenou představu o morálce. I když je jí teprve 15 tak pije, spí s lidma za peníze, škola jí připadá zbytečná, protože má peníze za sex, a rodiče si s ní neví rady.